Wymiana szybek, paneli dotykowych, wyświetlaczy.

Pęknięta szybka w smartfonie? Używając specjalistycznego separatora, lampy UV i kleju LOCA bez przeszkód wymienimy samą szybkę w Twoim Samsungu Galaxy. Stosując odpowiednią technologię, nie odczujesz różnicy w jakości . Nie ufaj serwisom przyklejającym szybki na dwustronną taśmę. Montowane w ten sposób szybki odklejają się.
Dzięki współpracy z hurtowniami i producentami posiadamy dostęp do oryginalnych części oraz zamienników wysokiej jakości. Jesteśmy serwisem wszystkich producentów. Wymiana pękniętego wyświetlacza czy panelu dotykowego nie stanowi dla nas wyzwania.

 

Naprawa płyt głównych po upadku i zalaniu cieczą.

Twój smartfon codziennie narażony jest na upadek bądź kontakt z cieczą. Nie zawsze udaje nam się go przed tym uchronić... Upadek a zwłaszcza ingerencja cieczy często powoduje poważne uszkodzenie płyty głównej. Nie w każdym przypadku konieczny jest zakup nowego telefonu. Odwiedź nasz serwis, skorzystaj z bezpłatnej diagnozy i wyceny. Nasz dział serwisowy posiada bogate doświadczenie w diagnozie i naprawie płyt głównych. Dzięki nam nie jeden smartfon dostał drugie życie... :)

 

 

 

Wymiana złącz ładowania, micro USB, czytników sim i kart pamięci.

Telefon nie ładuje? Brak komunikacji z komputerem? Nie wykrywa karty? W naszej codziennej pracy używamy wysokiej klasy, profesjonalnych stacji lutowniczych. Nie ma konieczności wymiany całej płyty głównej telefonu. Nasi serwisanci wymienią nawet najmniejszy uszkodzony element.

 

 

 

 

Naprawa i reinstalacja systemu Android.

Telefon wyłączył się i nie reaguje? Zawiesza się podczas startu? To najczęstsze objawy uszkodzonego oprogramowania. W naszym serwisie naprawisz swój telefon oparty o system Android.

 

 

 

Z dostawą do domu...

Nie ważne gdzie mieszkasz, DobrySerwis przyjedzie do Ciebie! Dbając o jakość naszych usług współpracujemy z DPD Polska. Zapoznaj się z naszą ofertą.