Wymiana szybek, paneli dotykowych, wyświetlaczy.

Pęknięta szybka w smartfonie? Używając specjalistycznego separatora, lampy UV i kleju LOCA bez przeszkód wymienimy samą szybkę w Twoim modelu Samsung Galaxy, czy iPhone. Dzięki zastosowaniu przez nasz warszawski serwis telefonów odpowiedniej technologii zapewniamy bardzo dobre efekty. Nie odczujesz różnicy w jakości! Nie ufaj serwisom telefonów, które przyklejają szybki na dwustronną taśmę. Montowane w ten sposób szybki odklejają się.

Dzięki współpracy z hurtowniami i producentami posiadamy dostęp do oryginalnych części oraz zamienników wysokiej jakości, zarówno dla smartfonów Samsung, iPhone, jaki też innych marek. Jesteśmy serwisem telefonów wszystkich producentów. Wymiana pękniętego wyświetlacza czy panelu dotykowego nie stanowi dla nas wyzwania.

 

Naprawa płyt głównych po upadku i zalaniu cieczą.

Twój smartfon codziennie narażony jest na upadek bądź niebezpieczny kontakt z różnego rodzaju płynami. Nie zawsze udaje się go przed tymi zagrożeniami. Upadek a zwłaszcza ingerencja cieczy, często powodują poważne uszkodzenie płyty głównej urządzenia. Nie w każdym przypadku konieczny jest zakup nowego urządzenia. Odwiedź nasz serwis telefonów na warszawskim Ursynowie, skorzystaj z bezpłatnej diagnozy i wyceny uszkodzeń. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w diagnozowaniu uszkodzeń płyt głównych i ich naprawie. Dzięki nam nie jeden smartfon dostał drugie życie... :)

 

 

 

Wymiana złącz ładowania, micro USB, czytników sim i kart pamięci.

Smartfon się nie ładuje? Brak komunikacji z komputerem? Nie wykrywa karty? W naszej codziennej pracy używamy wysokiej klasy, profesjonalnych stacji lutowniczych. Nie ma konieczności wymiany całej płyty głównej telefonu. Pracownicy naszego serwisu telefonów wymienią nawet najmniejszy uszkodzony element. Dysponujemy odpowiednim sprzętem do przeprowadzenia tych drobnych prac, a nasi serwisanci to eksperci w tej dziedzinie.

 

 

 

 

 

 

 

Naprawa i reinstalacja systemu Android.

Telefon wyłączył się i nie reaguje? Zawiesza się podczas startu? To najczęstsze objawy uszkodzonego oprogramowania. Nieprawidłowo działający software, obniża standard użytkowania sprzętu bądź uniemożliwia całkowicie korzystanie ze smartfonu. Warto też zadbać o posiadanie na swoim urządzeniu aktualnego oprogramowania, gdyż przestarzały software może ograniczać możliwość ściągania i prawidłowego działania aplikacji. W naszym serwisie naprawisz swój telefon oparty o system Android.

 

 

 

Z dostawą do domu...

Nie ważne gdzie mieszkasz, DobrySerwis przyjedzie do Ciebie! Dbając o jakość naszych usług współpracujemy z DHL EXPRESS. Pragniemy w ten sposób zagwarantować komfort korzystania z naszych usług. Bez wychodzenia z domu! Bez konieczności dostawy urządzenia "na własną rękę" do serwisu telefonów! Zapoznaj się z naszą ofertą.