Wymiana szybek, paneli dotykowych, wyświetlaczy.

Uszkodzony panel dotykowy bądź wyświetlacz, to najczęstsze usterki w tabletach. Dzięki współpracy z hurtowniami z kraju i zagranicy, podejmiemy się naprawy tabletu każdego producenta.

 

Naprawa płyt głównych po upadku i zalaniu cieczą.

Tablet podobnie jak telefon komórkowy codziennie narażony jest na uszkodzenia mechaniczne. Autoryzowane serwisy nie uznają wówczas naprawy w ramach gwarancji, a proponowane przez nie naprawy odpłatne często przewyższają wartość urządzenia. W takim przypadku warto skorzystać z bezpłatnej diagnozy i wyceny usterki w naszym serwisie. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w naprawach tabletów po zalaniu cieczą. W przeciwieństwie do konkurencji udzielamy gwarancji na każdą naprawę!

 

 

 

Wymiana złącz ładowania, micro USB, czytników sim i kart pamięci.

Tablet nie ładuje? Laptop nie wykrywa urządzenia? Nie działa karta sim? Naprawiamy co tylko możliwe. Bardzo często nie ma konieczności wymiany płyty głównej, a tylko uszkodzonego elementu. Dzięki doświadczeniu w precyzyjnym lutowaniu elementów elektronicznych, naprawa Twojego tabletu jest opłacalna

 

 

 

Naprawa i reinstalacja systemu Android.

Tablet nie chce się włączyć? Wystąpił błąd podczas aktualizacji oprogramowania? Uszkodzenie oprogramowania jest bardzo często spotykaną usterką w tablecie. Przyjdź do nas, naprawimy Twój tablet!

 

 

My przyjedziemy do Ciebie!

Nie ważne gdzie mieszkasz, chcemy Ci pomóc. Próbując sprostać wymaganiom naszych klientów, rozpoczeliśmy współpracę z DPD Polska. Skorzystaj z przesyłki kurierskiej. Zaufaj nam i Ty!