Reballing, wymiana układów BGA.

Problem z obrazem na matrycy? Twój laptop włącza się bez obrazu? To najczęstsze objawy uszkodzonego układu graficznego na płycie głównej. Nasz warszawski serwis laptopów zaoferuje Ci profesjonalną naprawę. W razie konieczności nasi pracownicy dokonają wymiany układu na nowy. Dzięki współpracy z dostawcami chipsetów mamy dostęp do fabrycznie nowych układów, co pozwala zagwarantować najwyższą jakość. Na każdą naprawę układu graficznego udzielamy 90-cio dniowej gwarancji! Czynności przeprowadzamy bardzo dokładnie. Jesteśmy nastawieni na jak najdłuższy okres bezawaryjnego działania po przeprowadzeniu napraw.

 

Czyszczenie i konserwacja układów chłodzenia.

Zanieczyszczony układ chłodzenia w komputerze, powoduje znaczny wzrost temperatury wewnątrz urządzenia. Stanowi to najczęstszą przyczynę uszkodzenia układu graficznego na skutek przegrzania. Naprawa późniejszych uszkodzeń jest stosunkowo droga i skomplikowana. Można zapobiegać takim zjawiskom poprzez odpowiednio wcześnie poczynione działania profilaktyczne. Nasz serwis laptopów proponuje czyszczenie i konserwację układów chłodzenia. Dokładnie wyczyścimy elementy z kurzu oraz wymienimy pastę termoprzewodzącą na nową.

 

 

 

Wymiana matryc, taśm LCD, klawiatur i elementów obudowy.

Upadł? Na obudowie i monitorze pojawiła się siatka pęknięć? Nie martw się! W naszym serwisie laptopów wymienimy pękniętą matrycę w Twoim komputerze. Uszkodzona obudowa bądź klawiatura? Także usuniemy, zastępując je całymi, pozbawionymi uszkodzeń elementami. Jeśli natomiast widzisz, że po odłączeniu od zasilania Twój komputer nie jest w stanie wytrzymać nawet kilkudziesięciu minut pracy, to znak, że czas wymienić baterię. Nową możesz kupić w naszym serwisie laptopów i korzystać znów z pełnych możliwości, jakie daje urządzenie mobilne.

 

 

 

Naprawa płyty głównej po zalaniu cieczą.

Połączenie wody z elektroniką nie wróży niczego dobrego... Jednak nie zawsze oznacza to konieczność zakupu nowego urządzenia. Skorzystaj z bezpłatnej diagnozy i wyceny! Posiadamy bogate doświadczenie w naprawie urządzeń po zalaniu. W przeciwieństwie do konkurencji, nasz warszawski serwis laptopów udziela gwarancji na każdą naprawę.

 

 

 

Wymiana złącz ładowania, USB, HDMI, audio i innych.

Masz problem z ładowaniem baterii? Twój laptop nie wykrywa pendriva? Brak dźwięku w słuchawkach? W naszym serwisie laptopów wymienimy wszystkie uszkodzone komponenty na płycie głównej. Stosujemy przy tym bardzo dobre jakościowo zamienniki – wykorzystujemy przede wszystkim oryginalne części zamienne. Dodatkowo przy każdej naprawie przeprowadzamy darmowo czyszczenie i konserwację układu chłodzenia! :)

 

 

Naprawa i reinstalacja systemów operacyjnych. Usunięcie wirusów i szkodliwego oprogramowania.

Codziennie korzystając z Internetu jesteśmy narażeni na ataki wirusów i szkodliwego oprogramowania. Często przyczyniają się do uszkodzenia posiadanego systemu operacyjnego, co zdecydowanie obniża komfort i standard korzystania z urządzenia, a niekiedy może wręcz całkowicie uniemożliwić pracę z komputerem. Naprawiamy nie tylko elektronikę - w naszym serwisie laptopów naprawimy szkody powstałe na skutek wirusów. Nie trać danych! Przed rozpoczęciem reinstalacji systemu zachowamy je dla Ciebie!

 

 

 

Serwis laptopów bez wychodzenia z domu.

Mieszkasz poza Warszawą? Specjalnie dla Ciebie nawiązaliśmy współpracę z DHL EXPRESS. Nie martw się o los swojej przesyłki, zapoznaj się z ofertą kurierską.